Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jak změnit server?

22. 6. 2015

Určitě již každý z váš uvažoval jaké je to na jiných srverech.Nechci vám kazit iluze,ale je to tam naprosto stejné,akorát tam jsou jiní hráči. :) :D Na SSO jsou aktuálně 3 servery - Sunny Mountain,Pancake Mountain a Grape Mountain.Ale teď už k návodu.

1. Najeďte si na stránky Star Stable - https://www.starstable.com/en/ a přihlaste se na svůj účet.

server1.jpg

 

2. Jakmile se přihlásíte ke svému účtu naskočí vám tato stránka. Kliknete na ikonku MOVE SERVER. (můj e-mail jsem začmárala schválně,aby někoho nenapadlo se mi snažit dostat na účet :D)

server2.jpg

 

3.Objeví se vám tam další stránka se třemi ikonkami. Ta nejvýš znamená na kterém jste aktuálně server - já jsem na Grape Mountain a ty dvě pod jsou ikonky dalších dvou serverů,kde hrají ostatní hráči. Jak si lze všimnout,tak jse Sunny Mountaint zašedlá,což znamená,že je server plný. Takže si zvolím Pancake Mountain.

server3.jpg

 

 

4. Poté co kliknu na Pancake Mountain vám naskočí stránka,kde se vás ptají,jestli server vážně chcete změnit a jaké to bude mít následky. Odkliknete,že všemu rozumíte a dáte CONFIRM.

server4.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5.Úspěšně byste měli mít změněný server! :) Nyní můžete hrát s novými lidmi. A kdo by chtěl,tak si mě přidejte na Pancake Mountain už snad zůstanu. :D :)

server5.jpg

 

 

 

 

 

 

Děkuju za přečtení a hodně štěstí ve hře! :** Za koment budu ráda ^^.

*Kiki*

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář