Jdi na obsah Jdi na menu
 


Závod pro poníky

28. 9. 2013

 Už asi víte, že je ve FP nový závod pouze pro poníky.                                                                       Nejdříve tam k tomu děláte něaké questy (fotíte poníky, stavíte překážky, řešíte problém s vadnou překážkou). K dělání těchto questů poníky nepotřebujete. Potřebujete je jen na         poslední quest a to je samotný závod. Já i Kiki jsme si poníky koupily, jmenují se Peacequeen (můj) a Icebelle (Kikiin). Peacequeen je bíla a Icebelle palomino. :3  Poníkový závod je průměrný, možná i trošku odfláknutý, ale všecko špatné vyrovnává hudba, která je sice trošku dětská, ale k poníkům se hodí (a navíc se mi líbí :)).   Abyste se na ten závod mohli kouknout i když poníka nemáte, tak jsme vám ho s Kiki natočily. 

Zdraví

Ady & Kiki

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

...

(Staz, 11. 12. 2013 13:55)

Ahoj, vím že to není asi k tématu ale ja mám SSO nainstalovaný a když se to spustí je to přes celou stránku ... když se chci kouknout třeba na fb přitom když hraju tak to nemůžu udělat protože to musím vypnout ... chtěla bych aby se to dalo " schovat" jako ostatní .. jde to?

Re: ...

(*ady*, 20. 12. 2013 16:50)

ahoj, na lištu to 'shodíš' klávesou která je ob jednu klávesu od mezerníku, já tam mám takové áčko, ale může tam být myslím i to okno Windows.