Jdi na obsah Jdi na menu
 


Rozhovor o Harvest Countries :)

14. 10. 2013

 Ahojte :)

Po pár dnech, kdy jsem byla mimo domov sem přidávám další příspěvek. Je to překlad rozhovoru s Marcusem Thorellem, ředitelem Pixel Tales Game (vývojáři SSO). Týká se Harvest Countries, nové oblasti, která se bude otvírat (někteří tomu říkají Jorvik).  Všichni už to asi četli, ale mě je to fuk :DDD. Překládat za mě bude strýček Google a já to jenom budu upravovat aby se to dalo číst :) Takže tady to máte:

P.S.: http://www.starstable.com/en/news tady je odkaz na originál rozhovoru :)

 Ahoj Marcusi! Děkujeme, že sis udělal čas na rozhovor s námi. Slyšeli jsme skvělou novinku, že nová oblast bude otevřena na konci říjina. Je to pravda? Přes léto a na podzim celý tým tvrdě pracoval na dokončení nové oblasti na ostrově v jihozápadní části Jorviku. Nová oblast se nazývá Harvest Countries a jedno z nových zajímavých míst, kam se hráči budou moci podívat budou dlouho očekávané Jorvické stáje (Jorvik stables). Pro celý tým je to velmi vzrušující pro celý tým, že budou moct konečně sdílet Harvest Countries s hráči a doufáme, že se budou všem opravdu líbit.

Jak velká bude nová oblast a co hráči můžou očekávat že tam najdou? Je to největší samostatná oblast, kterou jsme ve Star Stable kdy dělali. A bylo velké množství věcí, které musely být zavedeny tak, aby nová oblast dobře fungovala a aby hráči měli nový zážitek ze hry (ten překlad asi není příliš přesný. Hráči si budou moci vychutnat krásné venkovské krajiny s lidovými stavbami a potkat spousty nových zajímavých postav. Od posledních aktualizací bylo možné na mapě vidět jak velká nová oblast bude. V Harvest Countries bude nový fantastický obsah. Hráči budou moct potkat spoustu nových postav, navštívit spousty nových míst a prozkoumat nový terén a samozřejmě i historické městečko Jarlaheim. K Harvest Countries byla dokonce složena nová hudba, která nikde jinde ve Star Stable nehraje. Hned od začátku budou mít hráči přístup k novým vzrušujícím questům, novému vzrušujícímu závodu, ke spoustům nových obchodů a mnohem víc!

Wow! To je vzrušující! Bude hlavní příběh pokračovat i tady? Příběh bude určitě pokračovat i tady, až se hráči seznámí s oblastí a s postavami. Myslím, že někteří hráči, kteří dohráli všechny existující dějové úkoly už asi tuší, co se bude dít dál...

Kteří hráči budou mít přístup k Harvest Countries? Na rozdíl od Golden Hills (kde hráči mohli až od levelu 12) jsme se rozhodli, že do Harvest Countries budou moct všichni star rideři od levelu 4, aby si novou oblast mohli užívat hned.

Asi tušíme jaké questy budou hráči dělat před vstupem do nové oblasti. Bude to mít co dělat se zlomeným mostem přes řeku u Nilmer HIghland? Ano, správně! Chystáme se uvolnit skupinu nových questů kdy hráči budou pomáhat s opravami mostu, který je momentálně jediný způsob jak se dostat do Harvest Countries.Nové úkoly budou spuštěny týden před otevřením, takže když budete dokončovat úkoly každý den v týdnu dostanete se do nové oblasti přesně v den otevření. Hodně štěstí!

Na co se můžeme těšit v příštím roce? Budete se moct těšit na stejně vzrušující rok, jako je tento, Star Stable se bude i nadále vyvíjet s novými funkcemi, dalšimi questy a krásnými koňmi. Hlavní příběh bude pokračovat a Lisa, Linda, Alex a Anne v něm budou mít hlavnější roli. Nechceme teď říkat příliš mnoho, ale něco velkého se stane!

Děkujeme za rozhovor Marcusi!

Tak co? Mě to celé připadá mocinky moc zajímavé :) Už se tam hrozně těším! 

*Ady*

P.S.: Mám smutnou zprávu...skončilo mi sr! A zrovna teď když se otvírá Harvest Countries a budu moct do Golden Hills :'((( AAAchjooo...další dvě stovky v p****i :')

harvest.jpg

harvest3.jpg

(dalších fotečky z webu SSO, přidali je spolu s rozhovorem :))

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář