Jdi na obsah Jdi na menu
 


Naši nejroztomilejší paint horsové a překvapení s celebritou

1. 7. 2015

Tady přidávám dnešní aktualizace! :) Dneska bylo fakt hard core to přeložit :D :/ Všechno jsem překládala SAMA a překládala jsem to tak,aby to dávalo smysl,takže tam sem tam je jiné slovíčko,ale nic to nemění na tom,že je to to,co se v textu píše :D (snad chápete) :D za koment budu ráda :-)

PS. Vzhledem k tomu,že jsou prázdniny,tak aktulky nejspíš nebudu přidávat,protože jedeme na dovolenou atd. Krásné prázdniny! :-) *Kiki*

 

Ahoj všichni! Vítejte na této týdenní aktualizaci!

Noví rozkošní paint horsové

Jestli si dnes zajedeš na Marleyho farmu,budeš moci pozdravit naše tři nejkrásnější paint horse! S těmito rozkošnými zbarveními si tito kluci jistě ihned získají tvé srdce!

Tak roztomilí,tak barevní a je jich tolik!

xpaint.jpg.pagespeed.ic.lyiedvzutc.jpg

Nová značková souprava

Všechno nové vybavení a koňské kamaše jsou nyní na prodej v báječné Jorvik City Plaze; takže ti z vás s koňmi,co mají vášeň pro módu (a sladké nové vybavení), by měli vzít svůj lístek,skočit na autobusa zamířit do obchoďáku!

Koňský trh

Eddie a Ferdinand přijeli do Fort Pinty a těší se až je přivítáte,popovídáte si s nimi a prohlídnete si jejich rozsáhlou řadu krásných koní a elegantní jezdecké zboží! S takovýmto krásným počasím se můžete zastavit na cestě k nim na pláži ve Fort Pintě,že? Správně!

Slunovrat & Mini úkoly pokračují!

Tento týden vám dáváme šanci odnést si všechny zážitky ze zábavy z oslav Slunovratu s denními úkoly a sladkými odměnami a taktéž šanci pomoci najít Tan její zrádnou čelenku do vlasů.

Sneak Peek na příští týden

Trošku tě poškádlíme a řekneme ti,že jestli máš rád závody a malé zábavné questy,tak se zamiluješ do aktualizací,které budou příští týden! Pro více informací zůstaň naladěný!

Teď o tom překvapení s celebritou

Někdo byl na nějakou dobu z Jorviku pryč. Byl pryč na turné,psal písně s velkými,hitovými producenty a celekm si užíval život v záři reflektorů.

S všemi jeho novými fanoušky a jeho těsným rozvrhem turné pro nás bylo velmi těžké se dostat do kontaktu s jedinečným Raptorem,takže namísto volání jemu, museli naše lidi volat jeho lidemi a poté jeho lidi volat nějakým jiným lidem a tito lidé volat jeich lidem a my jsme mohli jenom organizovat Raptorův příchod a tento týden vyzdobit Jorvik City Plazu  - možná i dříve než zítra!

Stal se trošku divný,ačkoliv si myslíme,že trochu moc poslouchá vlastní reklamy a proto tentokrát odmítl podepsat autogramy,ale hele: Zpěvák bude zpěvákem. Zkuste to a vyfoťte selfie,jak bude na jevišti a hoďte to na Instagram s hashtagem #RaptorRocks a podívejte se,jestli dokážeme zmást všechny ty lidi mluvící o jistém velmi známém filmu o dinosaurech,který právě vyšel! Haha!

Mějte všichni pěkný týden!

S láskou SSO Team x

přeložila *Kiki*

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář